devinf.com


+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes toke panoramike 2.000 m², 65 Euro m2

  Shitet toke 2000 m2 ne nje zone shume te qete dhe piktoreske. Me perspektive. Ndodhet buze nje liqeni te vogel me nje pamje mjaft panoramike. Ejani na vizitoni edhe per t'u clodhur nga vapa dhe zhurmat. Vetem 800 metra ne rruge ajrore nga rezidenca Kodra e Diellit 2 dhe vetem 5 minuta me makine nga Rruga Llazi Miho.
  Cmimi 65 Euro m2.

  Cel. : 0696328181
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Toka 3 web.jpg
S: 124
Madhesia: 32.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Toka 4 web.jpg
S: 131
Madhesia: 55.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Toka 2 web.jpg
S: 169
Madhesia: 35.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Toka 5 web.jpg
S: 119
Madhesia: 16.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Toka 1 web.jpg
S: 110
Madhesia: 43.7 KB