kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Renault Megane 1.5dci Panoramic Viti 2005, 3.000€ (Targa dhe Siguracion0

  Karburanti: Diezel
  Ngjyra.....: e zeze
  Kamjo......: manual
  Ftohja......: Klima
  Fuqia KW..: 92KM..........: 175000
  Makina eshte ne gjendje shume te mire.
  Karroceri dhe tapiceri shume e mirembajtur.
  E sapo ardhur, me Targa dhe Siguracion te paguar.

  Cel. : 069 62 12 151
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 1.jpg
S: 1376
Madhesia: 25.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 5.jpg
S: 872
Madhesia: 35.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 2.jpg
S: 675
Madhesia: 37.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 9.jpg
S: 705
Madhesia: 35.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 10.jpg
S: 680
Madhesia: 43.8 KB  

  Apliko Tani, Kliko Ketu