kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Fier, - makineri paketimi+ fure per berjen e kolive+kuti plastike per dhurata karamele

  Shes disa makineri paketimi,
  Makineri paketimi orizi 1 kg ,
  Makineri doztor per sheqer 1 kg,
  Makineri dozator per miell dhe niseshte,
  Fure per berjen e kolive ,
  Kuti plastike per shitje si dhurata te mbyshura me karamele me 50 % te cmimit (50 lek copa)shih figuren
  Gjenerator me nafte ,
  Tavoline pune e shum aksesore ndihmes.
  shiten per arsye te nderimit te aktivitetit,
  kush e shte i interesuar te tel ne
  Cel. : 0696911763
  cel.. 00393496231134
  watsap.. 00355682026897
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: makineri paketimi orizi+fure per koli.jpg
S: 378
Madhesia: 21.0 KB  
  dokumenti bashkangjitur dokumenti bashkangjitur