devinf.com
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, jap me qera apartament 1+1+BLK 70 m² 230 Euro (Kodra e diellit)

  Rruga Kodra e diellit

  Apartament me qera 1+1+1 tualet+ballkon.

  Apartamenti ndodhet ne katin e dyte dhe eshte totalisht i mobiluar


  Cel. : +355672033999
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 0557_1.jpg
S: 2120
Madhesia: 20.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 0557_7.jpg
S: 1675
Madhesia: 18.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 0557_3.jpg
S: 1643
Madhesia: 25.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 0557_5.jpg
S: 1620
Madhesia: 30.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 0557_4.jpg
S: 1514
Madhesia: 21.1 KB  


  EAGLES ESTATE
  Rruga: "Rruga Bill Klinton Vila nr2 Tirane, Albania"
  Kontakt: 067 20 33 999
  Email: info@eaglesestate.com
  Web: www.eaglesestate.com