kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Elbasan shiten 4 bicikleta, city, ciklistike, mountainbike

  Zona/Rruga : lagja 11 nentori.rruga autostada elbasa tiran

  Okazion.shes 4 bicikleta.nje biciklet ciklisti ne gjendje te mire.dy bicikleta.qyteti.dhe nje biciklet montobajke.cmimi 950ero idiskutushetem. porsa ardhur nga jashte jan ne gjendje te mire.nr tel00355697868703.armand.idiskutushem.

  Cel. : 00355697868703
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20170805_131658.jpg
S: 90
Madhesia: 29.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20170805_132116.jpg
S: 44
Madhesia: 23.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20170805_131831.jpg
S: 47
Madhesia: 31.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20170805_132045.jpg
S: 56
Madhesia: 27.6 KB