+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Fuci plastike, 200 Litra Cmimi 2.500 Lek

  Fuci plastike, 200 Litra.
  Pervec te tjerash, mund te perdoret dhe per uje ,
  mbasi ka galixhandin dhe tubat te montuar.
  Cmimi: 2.500 Lek i diskutushem
  Cel: 066 3456789
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20170805_111255.jpg
S: 20
Madhesia: 43.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20170805_111247.jpg
S: 10
Madhesia: 40.8 KB