Kompania 3d Studio si rrjedhojė e rritjes sė saj kėrkon tė rekrutojė staf energjik dhe ambicioz .

Pėr kėtė, ju ftojmė tė aplikoni pėr pozicionin: Graphic Designer

Kriteret qė duhet tė pėrmbushin kandidatėt:

· Te kete perfunduar Arsimin e Larte

· Tė kėtė njohuri tė avancuara nė Autodesk AutoCAD, 3ds Max, Visual Studio 3D.

· Tė kėtė njohuri nė Adobe Photoshop, Google SketchUp, Illustrator.

· Tė kėtė tė paktėn 1 vit eksperience.

· I/E aftė pėr tė punuar nė grup.

· Mosha 23 – 35 vjec.


Si tė aplikoni:

Pėr tė aplikuar pėr kėtė mundėsi, ju lutem dėrgoni CV me foto dhe dokumentat tuaja plotėsuese,
duke pėrcaktuar pozicionin pėr tė cilin aplikoni, nė adresėn: hr@3dstudio.al