kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes biciklete 170.000 Leke

  Bicikleta eshte ne gjendje shume te mire
  Cmimi 170mij lek bej dhe ulje

  Cel. : 0694503620
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20170803_160221.jpg
S: 232
Madhesia: 37.5 KB