kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Per te gjithe tregtaret e interesuar

  Ju prezantojme dyqanin online CRAZY GIRL, per te gjithe te interesuarit ne blerjet me pakice si edhe per te gjithe ata qe zoterojne nje dyqan, apo ju shesin dyqaneve me shumice, dhe duan qe te blejne direkt nga prodhuesit kryesore ne bote me cmimet me te mira te shitjeve me shumice.

  Dyqani plotesohet cdo dite me mallin me te ri dhe me te kerkuarin ne tregun boteror, por pranohen edhe porosi per nje produkt te ri specifik te zgjedhur nga ju dhe qe doni ta fusni ne tregun Shqipetar. Veshje per femra, meshkuj, femije. Canta apo aksesore. Bizhuteri, ora, etj. Produkte per sport, dobesim, etj. Produkte shkollore, kancelari, elektronike, etj.

  Cmimet qe shihni ne dyqan jane per shitjet me pakice.

  Per cmimet e shumices, lutemi qe te kontaktoni ne
  : crazygirl.webstore@gmail.com / 0697698777


  • Minimumi i blerjeve me shumice eshte 10 cope per nje produkt.
  • Maksimumi i blerjeve me shumice eshte 100 cope per nje produkt.
  • Blerjet ne te dyja rastet behen me PayPal ose transferte bankare.
  • Ne asnje rast nuk pranohen blerje me para ne dore.


  Dyqani eshte i regjistruar sipas legjistlacionit tatimor ne fuqi.

  Dyqani: http://crazygirlwebstore.com/
  Facebook Page: https://www.facebook.com/crazygirlshopnow/
  Intasgram: http://instagram.com/crazy_girl_store_/
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 3.jpg
S: 49
Madhesia: 49.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: HTB17GzfOXXXXXbgapXXq6xXFXXXe.jpg
S: 50
Madhesia: 37.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: HTB1HPumOFXXXXcEXVXXq6xXFXXXi.jpg
S: 48
Madhesia: 31.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: HTB1rK9pQFXXXXbbXVXXq6xXFXXX8.jpg
S: 50
Madhesia: 20.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: crazy_girl_Store.jpg
S: 50
Madhesia: 116.2 KB