Online Marketing Connections-kompania me e re ne tregun financiar, kerkon Broker/Junior ne Tirane!
Nese je i afte ne komunikim, ke eksperience te meparshme ne Tele Marketing , behu dhe ti, pjese e nje kompanie serioze!!
Kerkojme operatore per gjuhen italiane me baze nga 300 euro neto + FTD!

Cfare kerkohen :
- Italishtja mbi nivelin mesatar
- MINIMUMI 3 MUAJ EKSPERIENCE NE CALL CENTER
- Disponibilet FullTime
- Eksperienca ne forex perben avantazh
- Perkushtim ne pune
- Aftesi te mira komunikimi

Cfare ofrohen :
-
Pagese baze 300 euro neto + FTD
-
Bonuse ditore,javore dhe mujore nder me te lartat ne treg

- Ambjente komode
- Kontrate sipas Ligjeve Shqiptare te punesimit
- Vleresim ne baze te performances


Te interesuarit te kontaktojne (dergojne CV) ne adresen e poshtshenuar:
Poshte kryqezimit 21 Dhjetori, Tregu 100 Vitrinat, tek Poligoni ne katin e 2-te.

Email: onlinemarketingconnections@gmail.com
Cel: +355 69 77 94 147