E ēertifikuar nga Ministria e Drejtėsisė, si pėrkthyese e autorizuar, qė prej vitit 2014, ofroj pėrkthime zyrtare nė gjuhėn rumune nė fusha tė ndryshme si ato sociale dhe shkencore, etj.
Pėrkthimet ofrohen nė tė dy variantet shqip-rumanisht dhe anasjelltas nė dokumentacione (ēertifikata lindjeje, familjare, pashaporta etj), pėrkthime nė konferenca, pėrkthime manualesh, kontratash, etj


Fatjona Qurku
Cel.: 0692414022
Email: fatjona.q@gmail.com