kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes biciklete Ciklistike 16000 Leke

  Ngjyra.....: gri metalizato

  Biciklet kursi profesionale TREK. Shum e let (10-11kg) dhe e shpejt. Bicikleta eshte ne gjendje shum te mir me te gjitha pjeset origjinale. Disqe , timon , qaf timon , pjata te gjitha ALUMINI.

  Cel. : 0665520660
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20170731_134826.jpg
S: 257
Madhesia: 37.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20170731_134917.jpg
S: 106
Madhesia: 36.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20170731_134845.jpg
S: 95
Madhesia: 47.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20170731_134834.jpg
S: 95
Madhesia: 37.0 KB