kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes biciklete Ciklistike 16000 Leke

  Ngjyra.....: E kuqe

  Biciklet kursi profesionale GIANT. Shum e let (10-11kg) dhe e shpejt. Bicikleta eshte ne gjendje shum te mir me te gjitha pjeset origjinale. Disqe , timon , qaf timon , pjata te gjitha ALUMINI.

  Cel. : 0683520661
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20171007_095245.jpg
S: 329
Madhesia: 46.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20171007_095312.jpg
S: 102
Madhesia: 42.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20171007_095220.jpg
S: 103
Madhesia: 33.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20171007_095205.jpg
S: 118
Madhesia: 27.0 KB