kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Karroce per femije LORELLI 7000 Leke, CMIMI I FUNDIT

  Shes Karroce Lorelli per femije
  Karroca eshte ne gjendje perfekte, 1 vit e gjysem e perdorur.
  E lehte nė pėrdorim dhe nė mbyllje.
  Rrotat jane te gjitha njesoj dhe te parat te manovrueshme.
  Githashtu eshte praktike dhe me kosh poshte.
  Mbeshtetsja shtrihet deri ne fund dhe ka dhe mbulesen qe perdoret ne dimer per femijen
  Gjithashtu karroca eshte teper e pershtatshme sidomos ne kete periudhe te dimrit.
  Per cdo informacion mund te me kontaktoni ne 0676486855 viber, whatsup.


  Cel. : 0676486855
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_1235.jpg
S: 545
Madhesia: 25.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_1234.jpg
S: 319
Madhesia: 22.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_1236.jpg
S: 299
Madhesia: 39.7 KB