kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Karroce per femije LORELLI 10.000 Leke

  Shes Karroce Lorelli per femije
  Karroca eshte ne gjendje perfekte, 1 vit e gjysem e perdorur.
  E lehte nė pėrdorim dhe nė mbyllje.
  Rrotat jane te gjitha njesoj dhe te parat te manovrueshme.
  Githashtu eshte praktike dhe me kosh poshte.
  Mbeshtetsja shtrihet deri ne fund dhe ka dhe mbulesen qe perdoret ne dimer per femijen
  Gjithashtu karroca eshte teper e pershtatshme sidomos ne kete periudhe te dimrit.
  Per cdo informacion mund te me kontaktoni ne 0672103146.

  Cel. : 0672103146
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_1235.jpg
S: 367
Madhesia: 25.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_1234.jpg
S: 210
Madhesia: 22.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_1236.jpg
S: 198
Madhesia: 39.7 KB