devinf.com
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart 083-Tirane, Shitet Apartament tip 2+1+A+BLK, Kati 6, Sipėrfaqe neto. 81m², Cmimi 75'000 Euro/diskutueshėm("Petro N. Luarasi" fillimi Tregut Elektrik) 5-minuta nga Rruga Elbasanit/Unaza

  Zona/Rruga : "Petro N. Luarasi" fillimi Tregut Elektrik

  SHITET:APARTAMENT 2+1+2-BALLKONE ME SIPERFAQE NETO 81.4 m2, Kati 6-tė, NE KRAHUN E DJATHTE TE RRUGES "PETRO NINI LUARASI" MBI ZYRAT E NJESISE BASHKIAKE NR.1 & 2, PRANE TREGUT ELEKTRIK, 300 M LARG UNAZES/RRUGES ELBASANIT.

  Pallat Ekzistues 5-kate,
  +1-kat shtesė, me tulla tė bardha, shkallėt me dritė natyrale,nė njė zonė mjaft tė preferuar 5-minuta nga Rruga/Ura-Elbasanit, e nga Unaza-fillimi Rr. A. Demi.
  Pallati gjendet nė tė djathtė tė Rr."P.N. Luarasi", pasi kalon Njėsinė Administrative Nr.1 kryqėzim me Rr. Zonja Curre.

  -Apartament
  i ndėrtuar komplet i ri, me inxhinier, nė vitin 2006, mbi katin e 5-tė, i legalizuar, me Ēertifikatė Pronėsie. Nė apartament ngjitesh me shkallė individuale nga kati 5-tė ku futesh nė njė hapėsirė para-hyrje, e mbyllur e pajisur me dritare.
  -Apartamenti i tipit 2+1 mjaft cilėsor, pamje jug-lindje e veri-perėndim. Me koridor tė bollshėm, nė tė djathtė banjo, vazhdon me kuzhinėn e hapėsirėn e ndėnjes, tė cilat kanė dalje nė ballkon. Dy dhoma gjumi tė bollshme, njėra ka ballkon tė rrethuar, tė pozicionuara nga lindja e jugu.
  -Apartamenti i kompletuar dhe i mobiluar; me pajisje cilėsore, dyer tė brendshme druri nė kafe, e nė mes kornizė xhami, dritaret dhe dyert e ballkonit dopio xham, dyshemeja e shtruar me pllaka cilėsore ngjyrė bezhė. Muret te rregullta dhe te lyer me ngjyra nė pėrgjithėsi tė forta dhe me kontraste.
  DOKUMENTACIONI:
  Apartamenti ėshtė me Ēertifikatė Pronėsie dhe i shitshėm nė ēdo moment

  ĒMIMI SHITJES:ėshtė 75'000 euro/€,

  ADRESA: Rruga "Petro. N. Luarasi" fillimi Tregut Elektrik, 300m larg Unazės(Shkolla Baletit) dhe Rrugės Elbasanit

  Cel: 069 62 81 433
  *******************************
  A&D General Services Studio (
  ADGSS Imobiliare)
  Adresa: Blv. Bajram Curri, Ndėrtesa 258, Kati 1, nr.7
  St.Unazės pranė Ministrisė sė Shėndetsisė, Tiranė
  Tel: +355(0) 42 340 855
  Cel: +355 (0) 69 62 81 433
  Email: adstudiosherbimesh@gmail.com
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20170127_133631.jpg
S: 1257
Madhesia: 35.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20170127_134732.jpg
S: 623
Madhesia: 18.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20170127_134710.jpg
S: 603
Madhesia: 47.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20170127_135206.jpg
S: 611
Madhesia: 30.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20170127_135751.jpg
S: 574
Madhesia: 50.6 KB