1. Standart Tirane, shes fustane amerikane 40 Euro

  Super okazion me veshje amerikane per femra,
  Mundesi e shkelqyer per te perfituar ne kosto minimale.: Fustane darke, dite, kostume dhe te perditshme.

  Mund te perzgjidhni ato cfare keni interes duke mos u zhgenjyer as ne cilesi dhe as ne kosto.

  Modelet qe disponojme jane pothuaj per te gjitha grupmoshat te nje cilesie dhe cmimi te pa krahasueshem.
  Stok ne likuidim total bashke me rafte punime hekuri te dizenjuara dhe punuara me mjaft finese.
  Mbyllja e aktivitetit behet per arsye largimi nga Shqiperia

  Cel : 0672883682
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: AF0230.jpg
S: 308
Madhesia: 171.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: AF023.jpg
S: 178
Madhesia: 163.4 KB