kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes makine karavan Audi A4 Viti 2010, 9500 euro

  Karburanti: Diezel
  Ngjyra.....: gri metalizato
  Kamjo......: automatik
  Ftohja......: Klima
  KM..........: 103000

  A4 Avant Viti 2010 Nentor...
  Me dogane te paguar dhe targa.
  Siguracioni dhe letrat jane te paguara deri ne Maj 2020.
  Sherbimet e kryera para 1 muaji...
  9500 euro.
  Cmimi mund te negociohet.

  Cel. : 0693510700
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_0621.jpg
S: 502
Madhesia: 43.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_0633.jpg
S: 252
Madhesia: 27.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_0671.jpg
S: 234
Madhesia: 68.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_0646.jpg
S: 221
Madhesia: 23.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_0669.jpg
S: 233
Madhesia: 37.5 KB  

  Apliko Tani, Kliko Ketu