kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Sarande, japen me qera apartamente 3+1 / 2+1 / 1+1, 100 m² 35-50 Euro, (Rruga: "Gjergj Arianiti", pranė 'Bar View', pėrballė 'Hotel Olympia')

  Xhuliano Aliaj nė Sarandė - (Rruga: "Gjergj Araniti" pranė 'Bar View', pėrballė 'Hotel Olympia')

  Jepen me qera apartamente: 3 + 1 me 2 tualete; 2 + 1 me 2 tualete dhe 1 + 1.

  Apartamentet janė te kompletuara, kushtet komode, me kondicioner dhe me pamje nga deti.

  Ēmimet variojnė nga 35 - 50 € nata pėr muajin Gusht.

  Parking me garazhd.

  Cel. 0694650057 / 0698440247

  Person kontakti: Xhuliano Aliaj
  __________________________________________________ ____________________________________________
  Xhuliano Aliaj in Saranda - (Street: "Gjergj Araniti" near 'Bar View', opposite 'Hotel Olympia')

  Apartments for rent: 3 + 1 with 2 toilets; 2 + 1 with 2 toilets and 1 + 1.

  Apartments are furnished, comfortable, air conditioning and view to the sea.

  Prices vary from
  35 - 50 € per night during August.

  Free parking with garage.

  Mob. 0694650057 / 0698440247

  Contact: Xhuliano Aliaj
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_2929.jpg
S: 268
Madhesia: 57.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_2939.jpg
S: 164
Madhesia: 44.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_2932.jpg
S: 160
Madhesia: 18.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_2944.jpg
S: 160
Madhesia: 23.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_2928.jpg
S: 154
Madhesia: 40.3 KB