kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Sarande, jap me qera apartament 1+1 Kati 3, 70 m² 50 Euro (Te hyrja e shetitores(qender))

  Zona/Rruga : Te hyrja e shetitores(qender)

  Japim apartamente me qera. Jane apartamente te reja, eshte viti i pare qe jepen me qera.
  Te mobiluara, interneti i perfshire dhe parkim falas.
  Per qendrime me gjate ofrojme ulje cmimi.

  Ndodhen ne fillimin e shetitores se Sarandes, prane rrethrrotullimit.

  Cel. : +355 69 957 7717
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: image-0-02-05-be7049b2c7c7bc1ffa5f212fee64d0dec94d28763b5b0145fb7b01db5ffd73a2-V.jpg
S: 163
Madhesia: 37.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: image-0-02-05-276ed562df1f67c54ad0c5fe8fe93fc2d8348186413f6ea8fbc6c586beb367e7-V.jpg
S: 91
Madhesia: 37.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: image-0-02-05-7165728df6054624a98191a19712172dcf888f18d63fa4d6f7fdde41516cbb31-V.jpg
S: 90
Madhesia: 46.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: image-0-02-05-6ef20e3ace0d0d54040ecfc9d00943330ede0366e30930fa40982901df80e72d-V.jpg
S: 94
Madhesia: 37.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: image-0-02-05-0bedb2791653eab9f451a6e38260c0534a93b3774849a2ca7bca80975f67870d-V.jpg
S: 91
Madhesia: 27.8 KB