kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

  1. Standart Tirane, shes Dj Controller - Hercules 100 Euro

    Dj Controller - Hercules ne gjendje perfekte shume pak e perdorur. e ardhur nga USA dhe me cmim te diskutueshem.

    Cel. : 00355695791149
    klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  dj.jpg
S: 108
Madhesia:  27.2 KB