Fabrika Italiane SALONNI, mė e reja nė fushėn e prodhimit tė mobiljeve kėrkon tė rekrutojė staf energjik dhe ambicioz pėr tė realizuar qėllimet e biznesit.
Pėr kėtė, ju ftojmė tė aplikoni pėr pozicionin : Inxhinier Druri.
Kriteret qė duhet tė pėrmbushin kandidatėt :


  • Tė kėtė pėrfunduar Fakultetin e Inxhinierisė per Perpunim Druri
  • Te kete njohuri te programit Autocad
  • Te kete njohuri te gjuhes Angleze
  • Eksperienca e mėparshme perbejne avantazh
  • Mosha 25- 40 vjec


Pėr tė aplikuar pėr kėtė mundėsi, ju lutem dėrgoni CV dhe dokumentat tuaja plotėsuese, duke pėrcaktuar pozicionin pėr tė cilin aplikoni, nė adresėn: hr@salonni.com