Albacall
Kliko
Kliko
reCall
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, ofroj vend pune Teknike per proceset e teknologjise se informacionit

  MUNDESI PUNESIMIMultiservis Center, ofron vende pune ne pozicionin “ teknik/e te proceseve te teknologjise se informacionit”, aktivitet qe konsiston ne help-desk, back office dhe mirembajtjen e rrjeteve te internetit per Italine.

  Kriteret per punesim:
  - Njohje e mire e gjuhes italiane.
  - Mosha deri ne 32 vjec.
  - Prioritet u jepet personave qe kane mbaruar per deget informatike dhe inxhinierike (telekomunikacion,elektronike, elektrike, fizike, matematike…etj).

  Ofrohet :
  -Mundesi dhe rritje profesionale ne fushen e Telekomunikacionit-Trajnime
  -Ambient pozitiv dhe dinamik-Kontrate e rregullt pune

  Te interesuarit mund te kontaktojne me:

  Tel: 0699422794

  Email : segreteria@multiserviscenter.com / segretaria@multiserviscenter.al
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: multiservis-logo_3.png
S: 610
Madhesia: 18.6 KB  


  Rr. “Ismail Qemali”, Pll. Fratari, Nr. 27, Kati 3, Tiranė-Shqipėri
  Tel: +355 44 500 360
  Cel: +355 69 6078786
  marketing@multiserviscenter.al
  www.multiserviscenter.al