1. Standart Dhermi, shes motoskaf ITAL MAR OPEN 5.40 Viti 2010, 10400 Euro

  SHITET SKAF "ITAL MAR 5.40", ME MOTOR SELVA YAMAHA 80HP , PRODHIM 2010

  ITAL MAR 17, PRODHIM ITALIAN I VITIT 2010, OMOLOGUAR PER 7 (PESHA DERI 950 KG) PERSONA NE BORD, ME PAISJE LUNDRIMI, SALVAXHENTE, POMPA DI SENTINA, GPS , BUSULL DHE PAISJE TE NDIHMES SE SHPEJTE. MOTORI SELVA YAMAHA INACION 4 KOHESH I VITIT 2010, TRIMER ELEKTRIK, SE BASHKU ME SKAFIN SERI PRODHIMI, I PAISUR NE KULLEN E PILOTIMIT ME APARATET E KARBURANTIT, SHPEJTESISE, NIVELIM ELEKTRONIK KARBURANTI, ORET E PUNES TE MOTORIT DHE SINJALISTIKE. SKAFI SHOQEROHET ME KAREL BRENDA CMIMIT.


  SKAFI ESHTE I PAISUR ME LICENCE TE RREGULLT PORTUALE, SIGURACION DHE TAKSA, DOKUMENTACION TE PAGUAR DERI NE QERSHOR TE VITIT 2019..
  GJENDJA TEKNIKE E MJETIT: TE GJITHA SHERBIMET MOTORIKE TE KRYERA TIMON TE RI DHE TAPICERI TE RE.

  SKAFI GJENDET NE DHERMI I PAISUR ME LICENCE TE RREGULLT DHE MATRIKULL LUNDRIMI, AKTUALISHT ESHTE NE DHERMI, PERDORET PER SHETITJE TURISTIKE.

  Cel. : 0692192963

  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20170615_142549.jpg
S: 1873
Madhesia: 38.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20170615_142503.jpg
S: 1456
Madhesia: 41.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20170615_142541.jpg
S: 1208
Madhesia: 38.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: sdfgdfh.jpg
S: 1171
Madhesia: 38.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 17202748_1292780717455240_399145937653256413_n.jpg
S: 1178
Madhesia: 34.3 KB