kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Karroce begsteiger capri tripla 25.000 Leke

  Shes karroce per femije ne gjendje perfekte si ne foto te markes firmato Bergsteiger Carpi.
  Karroca shitet me gjithe sexhiolino dhe mbajtesen e te porsalindurit.
  Per cdo info tjeter kontaktoni nr 0665307627  Cel. : 0665307627
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20170715-WA0003.jpg
S: 352
Madhesia: 36.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20170715-WA0008.jpg
S: 251
Madhesia: 18.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20170715-WA0009.jpg
S: 209
Madhesia: 46.5 KB