kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Punime nė 3D, Rendera & Animacione


  Kryejmė punime tė ndryshme nė 3D(dimensional), rendera dhe animacione pėr studentė tė arkitekturės dhe urbanistikės (diploma, detyra kursi etj), gjithashtu dhe pėr subjekte privatė.
  Kohė, ēmim dhe cilėsi e garantuar n
  ė vizualizimin sa mė real tė objektit tuaj!
  Tė interesuarit tė kontaktojnė nė:
  mobile:+355688607555
  email : xtreme.light@yahoo.com
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: XTREME_LOGO3.jpg
S: 93
Madhesia: 17.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: xtreme_light_render (3).jpg
S: 104
Madhesia: 34.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: xtreme_light_render (1).jpg
S: 214
Madhesia: 35.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: xtreme_light_render (2).jpg
S: 101
Madhesia: 56.7 KB