+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Daewoo NUBIRA 1.8 BENZINE +GAZ AUTOMAT Viti 2004, 3.400 Euro

  Karburanti: Hibrid
  Ngjyra.....: gri metalizato
  Kamjo......: automatik
  Ftohja......: Klima
  Fuqia KW..: 92
  KM..........: 156323

  DAEWO NUBIRA VITI 2004
  MOTOR 1.8 BENZINE + GAZ
  KAMJE AUTOMATIKE
  CLIMATRONIC, XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE
  KOMANDA NE TIMON, KASETOFON ME USB
  E SAPOTARGUAR ME DOKUMENTA TE PAGUARA DERI NE QERSHOR 2018
  IMPJANT GAZI I RI ME VJET GARANCI I SHENUAR NE LEJE QARKULLIMI

  DAEWO ESHTE PJESE E GENERAL MOTORS ( TE GJITHA PJESET JANE OPEL , PERFSHIRE EDHE MOTOR KAMJE )
  MAKINA ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE

  Cel. : 0686241581
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Picture 702.jpg
S: 261
Madhesia: 34.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Picture 696.jpg
S: 62
Madhesia: 28.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Picture 689.jpg
S: 62
Madhesia: 34.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Picture 710.jpg
S: 63
Madhesia: 36.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Picture 680.jpg
S: 61
Madhesia: 40.1 KB