kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Velipoje, jap me qera apartamente kabina plazhi (Velipoje tek vila amerikanit)

  Zona/Rruga : Velipoje tek vila amerikanit.

  ne velipoje jepen me qera apartamente (kabina plazhi)
  apartamenti perbehet dhome ndenje dhome gjumi kuzhine tualet ballkon
  5persona 1 krevat dopio 2tek dhe 1 porativ kuzhine e kompletuar (ene kuzhine sobe furre frigorifer.tv,kondicioner 12 bit ne katet dyta te treta dhe katerta) akomodim i rehatshem per 4/5 persona

  cmimet
  1 - 15 qershor 150 euro (15 dite) 10 euro nata
  15-30 qershor 160 euro ,,,,,,,,,, 12 euro ,,,,,
  1-15 korrik 250 euro ,,,,,,,,,, 20 euro ,,,,,
  15-31 korrik 300 euro ,,,,,,,,, 25 euro ,,,,,
  1-15 gusht 360 euro ......... 30 euro ,,,,,
  15-30 gusht 300 euro ....... 25euro ,,,,
  1-30 shtator ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,12 euro ,,,,,
  qershori dhe shtatori 12euro nata akomodim 4-5 persona

  contact
  email vila_bujari@yahoo.com
  mob .00355692313105
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: vila bujari b.jpg
S: 4064
Madhesia: 71.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 28605_135592226451410_100000019012218_393089_3567179_n copy.jpg
S: 10042
Madhesia: 29.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: faqe pare.jpg
S: 9553
Madhesia: 102.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: kati 4.jpg
S: 2323
Madhesia: 60.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: kati-1-2-3.jpg
S: 8900
Madhesia: 62.5 KB