kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Karrike tavolina per bar bufe, ballkone etj 10.500 Leke

  Shiten 5 komplete (tavoline me dy karrike) metalike palosese, importi per bar kafe, ballkone etj. Me ngjyre te kuqe, boje qielli dhe kafe, te blera para nje muaji me cmim 14000 lek kompleti. Shiten per efekt mbyllje aktiviteti me cmim 10500 lek. Jane ne gjendje te re, thuajse te pa perdorura.
  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: image.jpg
S: 77
Madhesia: 20.4 KBKlikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: image.jpeg
S: 83
Madhesia: 69.9 KB

  Cel. : 0684945488 ose 0682021276
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: image.jpg
S: 537
Madhesia: 17.4 KB