kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes poltron dentar SIRONA C6 5.000 Euro

  Shiten dy poltrona dentare te markes SIRONA C6 te paisura me te gjitha paisjet e nevojshme, nje shte paisur me telekamare dhe tjetri jo.
  Jane ne gjendje shume te mire, dhe sapo te ardhur nga Italia. NUK ESHTE PRODUKET KINEZ, cdo gje eshte e markes Sirona dhe te gjitha pjeset tjera jane MADE IN GERMANY.
  Cmimi per nje Unit eshte 5.000 Euro per Sironen pa telekamer dhe 5.500 Euro Sironen me telekamerit.

  Me cmim eshte perfshire, montim dhe garancia 6 muaj nga data e instalimit.

  Mund te me kontaktoni ne What's app, per sqarime te metejshme. Poltronat ndodhen ne Tirane.

  Cel. : 00393298994532
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_2744.JPG
S: 166
Madhesia: 44.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_2745.jpg
S: 90
Madhesia: 28.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_2747.jpg
S: 97
Madhesia: 51.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_2748.jpg
S: 93
Madhesia: 10.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_2749.jpg
S: 109
Madhesia: 30.5 KB