kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Karroce Femijesh Prenatal dhe krevat portativ .Te dyja 12,000 Leke

  Shitet Karroce femijesh marka Prenatal.Me 4 pozicione shtrirje dhe kosh te poshtem.E lehte dhe praktike ne mbyllje.Karroca ka edhe mushaman e shiut perfshire e cila eshte e re e paperdorur asnjehereEshte ne gjendje shume te mire, shume pak e perdorur
  Si dhe nje krevat portativ si ne foto.Krevati portativ nuk mbyllet.
  Shiten te dyja bashk per 12,000 leke

  Cel. : 0662085770
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20170809_150210.jpg
S: 53
Madhesia: 29.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20170709_171047.jpg
S: 160
Madhesia: 47.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20170709_171339.jpg
S: 134
Madhesia: 62.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20170814_192436_001.jpg
S: 21
Madhesia: 32.7 KB