Zona/Rruga : PRANE RRETHRROTULLIMIT TE Z.ZI

SHES APARTAMENT ME SIPERFAQE 101 M2.APARTAMENTI NDODHET PRANE RRETHRROTULLIMIT TE Z.ZI,PERBALLE RING CENTER.APARTAMENTI PERBEHET NGA DY DHOMA GJUMI,SALLON-KUZHINE,BANJO ME DRITARE,DY BALLKONE.APARTAMENTI NDODHET NE KATIN E 6 TE NJE PALLATI TE RI 10 KATESH ME ASHENSOR DHE HIPOTEKE.APARTAMENTI KA PAMJE LINDJE-PERENDIM DHE ESHTE MJAFT I MIREMBAJTUR.CMIMI I SHITJES 90000 EURO I PADISKUTUESHEM.

Cel. : 00355682812116