kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Vlore, jap me qera garsonier 1+1 Kati 1, 45 m² 20 (uji i ftohet 7 pallatet, 20 metra larg detit)

  Zona/Rruga : uji i ftohet 7.

  Jepen me qera dy dhoma plazhi. me te tera paisjet e nevojshme per pushim ,dhomat kan ambjente gatimi, kondicioner ,dush,tv, dollap ,me uje te rrjedhshem dhe te pijshem .
  Njera nga dhomat eshte e paisur me nje krevat dopio dhe nje krevat marianr mund te flen lirshem 4 persona.
  Dhoma tjeter ka krevat dopio dhe dy krevata tek dhe nje divan i cili mund te behet krevat dopio ambjenti eshte i madh ku mund te rrin deri ne 6 persona lirshem .
  dhomat jan te paisura dhe me ballkon
  ndodhen ne Uje te ftohet ne hyrje te rruges se 7 pallateve 20 metra larg detit

  Cel. : 0693215355
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: received_1203393063024379.jpg
S: 381
Madhesia: 31.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: received_1203392863024399.jpg
S: 193
Madhesia: 34.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: received_1203392746357744.jpg
S: 186
Madhesia: 15.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: received_1203393073024378.jpeg
S: 187
Madhesia: 20.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: received_1203392826357736.jpg
S: 186
Madhesia: 34.5 KB