kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Karrige Ushiqimi Lorelli 5.000 Leke

  Marka: Lorelli
  E perdorur shume pak.

  Karrige e pershtateshme ne pozicione dhe lartesi te ndryshme.
  Tabaka e levishme dhe e pershtateshme me trupin e femijes me vend per shishe dhe kupa.
  2 tabaka / tabaka e siperme e levizshme.
  Palosje dhe hapje e lehte.
  Rrota per levizje te lehte.
  Rrip sigurimi .


  Cel:0672001034
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20160229-WA0003.jpg
S: 230
Madhesia: 40.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20160229-WA0004.jpg
S: 108
Madhesia: 46.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20160229-WA0001.jpg
S: 104
Madhesia: 39.5 KB