devinf.com
kliko

 1. Standart Tirane, Japim Me Qera Ambjent Biznesi Kati 1, 28 m² 400 Euro (Rr. Qemal Stafa, prane Sheshit Avni Rustemi)

  Zona/Rruga : Rr. Qemal Stafa, prane Sheshit Avni Rustemi

  Tirane, Japim me Qera Ambient Biznesi ne Rr. Qemal Stafa, prane Sheshit Avni Rustemi. Ambient me siperfaqe 28m², I shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 1-re te nje pallati te ri. Ambienti organizohet ne 1 hapesire dhe 1WC.
  Cmimi 400 Euro/muaj.
  --------------------------------------------------------
  Tirana, for Rent Business Space at Qemal Stafa Street. Space with surface 28sqm is paved in tiles, located on the 1-st floor of a new building. The Space is organized in 1open space and 1 bathroom.

  Price 400 Euro/month.

  Per me shume informacion...http://www.tiranarealestate-al.com/p...i.html?lang=sq
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: a1.jpg
S: 518
Madhesia: 37.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: a3.jpg
S: 343
Madhesia: 19.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: a2.jpg
S: 378
Madhesia: 37.8 KB  

  TIRANA REAL ESTATE
  Rr. "Sami Frasheri"
  ngjitur me Seline e LSI,Pallati 20/10
  kontakt: 06720 53361 / 06720 53360
  email: tiranarealestate@gmail.com
  Web:
  www.tiranarealestate-al.com
  Skype: tirana.real.estate
  Tirana-Real-Estate

  per kerkesa, plotesoni 2 minuta formularin, duke klikuar