kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes set kolltuqe metalike+ tavoline graniti(per lokale) 30.000 Leke

  shitet komplet metalik me sfungjere cilesor dhe cope cilesore , me tavoline graniti per ambjente te jashtme lokalesh... vetem dy muaj te perdorur. shiten per arsye te takses se ambjentit.,me profile te plota dhe pllake graniti shume cilesore. jane shtate komplete.(si ne foto) cmimi 30000 lek (te reja) kompleti.

  Cel. : 0684007887
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: kompleti 1.jpg
S: 125
Madhesia: 27.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: kompleti.jpg
S: 56
Madhesia: 27.0 KB