Auto1 Group multinacionale gjermane e specializuar nė blerjen dhe shitjen e makinave tė pėrdorura, kerkon pėr degen e saj nė Tiranė:

Agjent Shitjesh Online B2B

Figura qė ne po kėrkojmė do tė ketė si detyrė:

• Rritjen e shitjeve dhe numrit te partnerėve me tė cilėt do tė zhvillohet biznesi ynė per tregun Shqiptar dhe Kosovar;
• Tė plotėsojė nevojat e konsumatorėve, pėrmes pėrdorimit tė platformės Auto1.com, edhe nė proceset pas shitjes;
• Sigurimi i konsulences sė detajuar dhe kryerja e njė analize tė kujdesshme tė nevojave tė konsumatorėve;
• Besnikėria dhe rritja e autonomisė sė klientėve nė platformėn Auto1.com nė kohėn mė tė shkurtėr tė mundshme.

Shoqeria jone po kerkon njerez dinamikė dhe proaktiv, tė motivuar dhe tė orientuar drejt arritjes sė qėllimeve personale dhe ato ne grup.

Kerkohet:


• Eksperience tė paktėn 1-2 vjet ne shitje telefonike;
• Profesionalizem dhe aftėsi pėr tė bashkėvepruar dhe negociuar me klientėt e biznesit;
• Qėndrueshmėri nė arritjen e objektivave;
• Motivim i brendshėm, pasioni pėr shitje dhe makina perben plus;Adresa: Bulevardi Gjergj Fishta, Alpas Center, Tirane


Te interesuarit jane te lutur te dergojne CV tek: selezione.albania@auto1.com