kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Okazion, Seat Altea,viti 2004,manual,1.9 TDI,klima, 4300 Euro

  Karburanti: Diezel
  Ngjyra.....: gri e erret
  Kamjo......: manual
  Ftohja......: Klima
  Fuqia KW..: 85
  KM..........: 152000


  Okazion ! Tirane, shitet Seat Altea (monovolum), viti 2004, 1.9 TDI (naftė), 5 porta, ngjyrė gri e errėt, kambio manuale, klima dixhitale, kasetofon origjinal me komanda nė timon, 10 airbag, 152.000 km origjinale, sensorė parkimi prapa, xhama tė errėt origjinale, pasqyra me palosje, goma tė reja, disqe ēerkin lega 16”, nė gjendje shumė tė mirė motorrike dhe xhenerike, shumė ekonomike, dy celėsa me pult, doganė, e sapoardhur. Ēmimi 4300 Euro i padiskutueshėm. Cel.0689092906.  Cel. : 0689092906
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 3.jpg
S: 1133
Madhesia: 60.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 2.jpg
S: 377
Madhesia: 61.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 4.jpg
S: 367
Madhesia: 54.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 5.jpg
S: 391
Madhesia: 41.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 1.jpg
S: 362
Madhesia: 57.3 KB