kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Seat Altea 2004,manual,1.9 TDI,klima, 3800 Euro

  Karburanti: Diezel
  Ngjyra.....: gri e erret
  Kamjo......: manual
  Ftohja......: Klima
  Fuqia KW..: 85
  KM..........: 152000

  Okazion ! Tirane, shitet Seat Altea (monovolum), viti 2004, 1.9 TDI (naftė), 5 porta, ngjyrė gri e errėt, kambio manuale, klima dixhitale, kasetofon origjinal me komanda nė timon, 10 airbag.
  152.000 km origjinale, sensorė parkimi prapa, xhama tė errėt origjinale, pasqyra me palosje, goma tė reja, disqe ēerkin lega 16”. Nė gjendje shumė tė mirė motorrike dhe xhenerike, shumė ekonomike, dy celėsa me pult. me doganė, e sapoardhur. Ēmimi 3800 Euro i padiskutueshėm. Cel.0689092906.


  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 3.jpg
S: 2093
Madhesia: 60.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 2.jpg
S: 750
Madhesia: 61.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 4.jpg
S: 729
Madhesia: 54.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 5.jpg
S: 783
Madhesia: 41.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 1.jpg
S: 719
Madhesia: 57.3 KB