Online Marketing Connections, kompania me e re ne tregun financiar, kerkon Operator ne Tirane.
Nese je i afte ne komunikim, ke ekperience te meparshme ne Tele Marketing , behu dhe ti, pjese e nje kompanie serioze!!
Kerkojme operatore/konsulent telofonik per gjuhen italiane me baze nga 300-800 euro baza + bonuse!

Cfare kerkohen :
- Italishtja mbi nivelin mesatar
- MINIMUMI 3 MUAJ EKSPERIENCE NE CALL CENTER
- Disponibilet FullTime
- Perkushtim ne pune
- Aftesi te mira komunikimi

Cfare ofrohen:
-250-800 euro baza + bonuse te larta
- Ambjente komode
- Kontrate sipas Ligjeve Shqiptare te punesimit
- Vleresim ne baze te performances

Te interesuarit te kontaktojne (dergojne CV) ne adresen e poshtshenuar:
Email :onlinemarketingconnections@gmail.com
Cel:
+355 69 77 94 147

Adresa:
Poshte kryqezimit 21 Dhjetori, Tregu 100 Vitrinat, tek Poligoni ne katin e 2-te.