1. Standart Citroen C3-Nafte (1.4d) - 2007- 68.000 Km Me liber - 3800€

  Karburanti: Diezel
  Ngjyra.....: gri metalizato
  Kamjo......: manual
  Ftohja......: Kondicioner
  KM..........: 68.000

  Citroen C3-Nafte (1.4d) - 2007, me afersisht 68.000 Km.
  Makina eshte blere e re prane koncesionarit zyrtar Citroen Albania dhe eshte ne gjendje shume te mire.
  Servis i bere rregullisht cdo 10000 Km prane te njejtit koncesionar dhe te gjitha serviset te dokumentuara.
  Taksa+Sigurim te paguara deri ne Gusht 2019.
  Individual.
  No Smoking.

  Disa nga opsionen kryesore: A/C, Radio/CD, ABS, ESP, Airbag, Xhama elektrik perpara, etj.

  Cel. : 0672026330


  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_7222.jpg
S: 469
Madhesia: 29.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_7221.jpg
S: 373
Madhesia: 25.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_7220.jpg
S: 379
Madhesia: 32.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_7213.jpg
S: 945
Madhesia: 45.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_7218.jpg
S: 382
Madhesia: 42.7 KB