kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes biciklete Mountainbike Melida 8600 19.500 Leke

  Ngjyra.....: e kuqe

  Biciklete Meilda 8600, e sjelle nga Austria

  • Gomat Eywatire, comfortable Light Anti Stab
  • Disqe rezistente, dopio disqe
  • Amortizatore EUON, rrota para me vaj EUON
  • Kompanjol dhe liber Shimano Equipment Ekran 14'',
  • Sun run 42T
   Biciklete super design, Vogue Sport Fashion, Fashion Super Sport 7005
   Cmimi 19500 lek i diskutuar.

   Cel 0699781717  Cel. : 0699781717
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Melida1.jpg
S: 409
Madhesia: 39.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Melida2.jpg
S: 102
Madhesia: 46.6 KB