devinf.com
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Vile,2- Kateshe , 270 m² ndertim,400000 Euro (Rruga Bajram Curri)

  Zona/Rruga :Rruga Bajram Curri dhe prane Myslym Shyrit


  1-Shitet shtepi 2-kateshe,ne Rr;Bajram Curri,siperfaqe ndertimi 130 m2,300 m2 truall,kat 1(1+1), kat 2(2+1),me rrerthim,,me hipoteke,cmimi 150000 euro.


  2-Shitet vile 2-kateshe,ne Rr;Bajram Curri,siperfaqe ndertimi 270 m2(118 m2 kat 1dyqan dhe 150 m2 kat 2,2+1,3 banja,2 ballkone,30 m2 oborr,me hipoteke,
  cmimi 400000 euro.


  3-Shitet Garsionere ,me siperfaqe 26,14 m2,prane Myslym Shyrit,buze rruge,kat 1,cmimi 3000 euro/m2.

  Cel. : 0682031526
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20170905_064214.jpg
S: 250
Madhesia: 33.3 KB  


  AGJENSIA IMMOBILIARE CITY-AL
  RRUGA ;PROKOP MIMA
  KOMPLEKSI DINAMO

  Cel.068 20 31 526
  realestate_city@hotmail.com