Online Marketing Connections, kompania me e re ne tregun financiar, kerkon Broker/junior ne Tirane.
Nese je i afte ne komunikim, ke eksperience te meparshme ne Tele Marketing, behu dhe ti, pjese e nje kompanie serioze!
Kerkojme operatore per gjuhen italiane me baze 300 Euro Neto+ FTD!

Cfare kerkohen :
- Italishtja mbi nivelin mesatar
-MINIMUMI 3 MUAJ EKSPERIENCE NE CALL CENTER
- Disponibilitet FullTime
- Aftesi te mira komunikimi

Cfare ofrohen :
- Pagese baze 300 euro neto + FTD
-
Bonuse ditore,javore dhe mujore nder me te lartat ne treg
- Ambjente komode
- Kontrate sipas Ligjeve Shqiptare te punesimit
- Vleresim ne baze te performances

-Trajnime periodike

Te interesuarit te kontaktojne (dergojne CV) ne adresen e poshteshenuar:
Email: onlinemarketingconnections@gmail.com
Cel: +355 69 77 94 147

Adresa:
Poshte kryqezimit 21 Dhjetori, Tregu 100 Vitrinat, tek Poligoni ne katin e 2-te.