kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart pushime 5 dite ne bregdet Gjiri i Lalezit, 400 Euro (5 te rritur + 2 femije)

  Jap me qera Vilė

  Vendndodhja
  30 minuta nga Tirana Airport
  25 minuta nga Porti Detar nė Durrės
  25 minuta nga Qendra e Qytetit Durrės
  35 minuta nga Qendra e Qytetit Tiranė
  2 minuta nga Plazhi nė Gjiri i Lalzit
  2 minuta nga bar & restorant

  Karakteristikat


  • Siperfaqe 110 m2
  • Tarracė e mbuluar 10 m2
  • Internet wireless ne te gjithe shtepine
  Kati i parė


  • Dhoma e ndenjes me kend + tavoline e vogel
  • Kuzhina e gatimit + tavoline buke me 6 karrige
  • furre
  • aspirator
  • frigorifer
  • mikrovale
  • tostiere
  • hekur +tavoline hekurosje
  • ene kuzhine
  • TV+ Digitalb satelit


  Kati i dytė
   • Dhoma e gjumit nr.1 : me krevat dopio dhe dollap me ballkon me pamje nga deti +krevat bebi deri ne 4 vjec
   • Dhoma e gjumit nr.2 : me dy krevate tek dhe dollap me ballkon me pamje nga kopshti
   • Karrige dhe tavoline per perdorim ne Kopesht
   • Drite te plote ne cdo dhome
   • Vende parkimi
   • Dritaret jane te gjitha me grila dhe rrjeta mizash
   • Ngrohje uji me panele diellore
   • Vila eshte e pershtatshme per 5 te rritur dhe 1-2 femije  Vila ndodhet ne zonen me te preferuar, brenda kompleksit rezidenciar LURA. Rezidenca ka plazh privat dhe roje. Brenda rezidences ka edhe 1 Supemarket, Pishine, SPA dhe palester lodra per femije te jashtme dhe te brendshme. Rezidenca ka 2 restoranete dhe Bare.

  Vila eshte ne rreshtin e pare dhe direkt te deti. Zona e detit eshte me brez te gjere rere. Uji shume i paster. Ambjent shume i pershtatshem per femijet pasi rezidenca ka edhe shetitore te brendshme.

  Ka kopesht rreth e qark shtepise me gjelberim dhe verande.

  Cmimet :

  Nga 15 Shtator - 31 Maj cmimi 70 euro/nata

  Qershor cmimi 80 euro/nata

  Korrik-Gusht cmimi 100 euro/nata  Te perfshira ne cmim 2 cadra plazhi me shezllonat. PER ME SHUME FOTO KOMUNIKIMI ME VIBER, IMO, WHATSAPP

  Cel. : 0694050041


  Cel. : 0694050041
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_0698.JPG
S: 349
Madhesia: 89.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_0684.JPG
S: 198
Madhesia: 78.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_6618.jpg
S: 208
Madhesia: 67.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_6635.jpg
S: 194
Madhesia: 33.8 KB