kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Karrocė Bebesh Dyshe 9999Lekė

  Karrocė Bebesh Dyshe
  Eshtė shum e mirėmbajtur ...
  E leht nė pėrdorim dhe nė mbyllje...
  Rrotat e pasme tė mėdha...
  Hynė kolaj nė bagazh dhe ashensor...
  Kolltuqet shtrihen...
  Ka dhe mushama shiu...
  E ardhur nga Gjermania...
  Ēmimi 10000 lekė...
  Cel:0696555332
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20170624_150245.jpg
S: 350
Madhesia: 37.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20170624_150215.jpg
S: 140
Madhesia: 72.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20170624_150145.jpg
S: 147
Madhesia: 33.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20170919-WA0002.jpg
S: 75
Madhesia: 61.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20170919-WA0008.jpg
S: 68
Madhesia: 56.2 KB