kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Okazion Adaptor Wireless Charger Qi Per Te Gjithe Ajfonet dhe tablet

  Adaptori i holle ngjyre e bardhe i cili ben kthimin ne karikim wireless te ketyre telefonave Ajfone 5SE/5C/5S/5/6S/6/6P/7P/7 edhe te Aipadeve etj
  Tashme me karikimin warles karikoni telefonin ose tableten tuaj me shpejtesi te njejte si te karikuesit tuaj , mbroni telefonin tuaj nga luhatjet e rrymes elektrike, duke mos cuar ne diegie te aparatit celular tableten etj edhe prishjen e portes hyrese te telefonit edhe keputje te kabellit.
  Shume i hollė, i lehtė dhe i lėvizshėm pėr tė pėrdorur nė shtėpi, zyra, zonė publike, etj
  Input Voltage:
  Input: 5V
  Output: 5V 1000mA
  Working life: Charge & discharge above 4000 times
  Cmimi = 700 Lek Ne rast se merrni me shume se 1 produkt te tille ka skonto / Sasi e limituar
  Tel : 0666243495 Tirane
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 2.jpg
S: 52
Madhesia: 20.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: ajfon4.jpg
S: 120
Madhesia: 29.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: ajfon1.jpg
S: 56
Madhesia: 26.6 KB