kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Fier, shes Scooter Jiajue Ardour Viti 2010, 600 euro

  Ngjyra.....: e zeze
  KM..........: 19000

  Shitet skuter marka Jiajue Ardour 125 cc ne gjendje te mir dhe me letra dhe siguracion derine fund te korrikut 2018. Shitet ose ndrrohet

  Cel. : 0694812561.
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_0842.jpg
S: 864
Madhesia: 47.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_0841.jpg
S: 413
Madhesia: 49.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: image.jpg
S: 243
Madhesia: 49.7 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu