devinf.com
kliko
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart (ID 0553)Sarande, shes apartament 1+1+BLK Kati 2, 74 m² 88.800 Euro (Rruga Butrinti)

  Zona/Rruga : Rruga Butrinti

  Apartament per shitje 1 + 1 + 1 tualet + 1 ballkon.
  Ka nje pamje te mrekullueshme te detit te bukur te Sarandes dhe ndodhet prane qytetit.
  Ka vetėm 6 apartamente tė mbetura,ndaj nxitoni pėr tė marrė njė.


  Per me shume klikoni link-un:http://eaglesestate.com/sq/property/...aranda/id-0553


  Cel. : +355672033999
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 0553_5.jpg
S: 485
Madhesia: 23.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 0553_1.jpg
S: 175
Madhesia: 19.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 0553_2.jpg
S: 174
Madhesia: 23.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 0553_3.jpg
S: 167
Madhesia: 14.4 KB  

  EAGLES ESTATE
  Rruga: "Rruga Bill Klinton Vila nr2 Tirane, Albania"
  Kontakt: 067 20 33 999
  Email: info@eaglesestate.com
  Web: www.eaglesestate.com