kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes kostum burrash 8.000 Leke

  Shes kostum burrash tė ri (xhaketė & pantallona, jo jelek). Kostumi ka ngjyrė tė veēantė, ngjyrė floriri (kjo vihet re kur mbi kostum reflekton drita e diellit). Kostumi ėshtė i markės "Daniel Rosso" dhe ka masėn 52, si xhaketa, ashtu dhe pantallonat (kėto tė fundit poshtė janė tė pa qepura dhe tė pa pėrthyera, kurse xhepat e xhaketės anash janė tė qepur). Pjesa e bardhė me dy vija tė zeza anash jakės sė xhaketės mund tė hiqet, ose tė mbahet sipas dėshirės. Kostumi kushton 8.000 Lekė tė reja. Kush ėshtė i interesuar ta blejė, tė telefonojė nė kėtė numėr : 067 48 78 225. Mė poshtė po publikoj edhe fotot. Cel. : 067 48 78 225
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Kostum Burrash.jpg
S: 631
Madhesia: 35.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Marka e kostumit.jpg
S: 316
Madhesia: 56.4 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu